Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter opon od zaraz! NIEMCY

Monter opon od zaraz! NIEMCYS I L V E R H A N D - jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych polskich agencji pośrednictwa pracy. Nasze oferty pracy obejmują szerokie spektrum dyscyplin technicznych i w pełni zaspokoją wymagania kandydatów planujących karierę za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER OPON

Nr ref. MO/Niem/475

Miejsce pracy: Baden Wurttemberg

Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

- wymiana opon (szybki serwis)

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta

- mile widziany wyuczony zawód (mechanik samochodowy) lub duże doświadczenie!

- mile widziany własny samochód

Oferta:

- stawka 9, 00-10, 00 euro netto/na rękę

- zaliczki co tydzień

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę

- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)

- zatrudnienie na warunkach niemieckich

- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

- respektowane prawo do urlopu - nasze usługi są bezpłatne

- stały kontakt z biurem w Polsce

Usługa dodatkowa:

Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

SILVERHAND Dominik Matczak => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: AgencjaSilverhand
Oferta pracy Monter opon od zaraz! NIEMCY może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 716 razy | 06-10-2014