Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Monter Konstrukcji Budowlanych/Pracownik Ogólnobudowlany

Monter Konstrukcji Budowlanych/Pracownik OgólnobudowlanyJM Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12532.
W chwili obecnej dla jednego z naszych szwedzkich Klientów, poszukujemy doświadczonej 4-osobowej brygady do montażu domów z prefabrykatów betonowych na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH / PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejsce pracy: Szwecja, Malmo


Obowiązki:
Do obowiązków należeć będzie przede wszystkim montaż domów z prefabrykatów betonowych oraz prace związane z wykończeniem wnętrz.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku mile widziane
- doświadczenie w pracach wykończeniowych
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane wykształcenie budowlane
- nie wymagamy znajomości języków obcych

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
- dobre warunki finansowe (8 Euro/godz. - stawka netto)
- czas pracy: minimum 160 godzin miesięcznie (duża ilość godzin praca - praca również w soboty)
- praca od zaraz na okres 2-4 miesięcy
- zapewnione zakwaterowanie (częściowo płatne przez pracowników - 100 Euro miesięcznie)Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: JM Job Service
Kontakt
Oferta pracy Monter Konstrukcji Budowlanych/Pracownik Ogólnobudowlany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 1440 razy | 23-09-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.