Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Monter izolacji przemysłowych z j. ang Norwegia

Monter izolacji przemysłowych z j. ang NorwegiaGencja Zatrudnienia Z.M.K. Bau Zakład Remontowo Budowlany o numerze 13808 obecnie dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Norwegia, Praca na Platformie na morzu "Hookup"

Opis stanowiska: Montaż izolacji przemysłowej (głównie Pyrogel i blacha nierdzewna - doświadczenie z Pyrogel'em nie jest wymagane

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowych
- doświadczenie w Norwegii
- możliwość podjęcia pracy z początkiem 2017 roku
- znajomość j. ang. min. B1 - oceniany i potwierdzany przez niezależnego lektora. Wymogiem akceptacji na projekt i zatrudniania jest pozytywne zdanie site-testu w Krapkowicach (lub w Stavanger - do wyboru)
- chęć przyjazdu na site-testy w dniach 20-28 luty 2017 (testy dwudniowe)

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach norweskich
- projekt przewidywany na 7-12 miesięcy. Pierwsza umowa do marca w celu sprawdzenia pracownika
- Praca w rotacji 2/4 tj 2 tygodnie w pracy, 4 odpoczynek w domu. 12 godzinny dzień pracy. Przerwy na lunch, kawę wg. rutyny na projekcie.
- Stawka podstawowa: 181, 5 NOK/h + Offshore addition 74, 86 NOK/h + Compensation 21, 07 NOK/h + Holiday allowance 12% 33, 29NOK/h * = Total 310, 72 NOK/h
Total salary pr rotation 52201, 63 NOK wypłacane na wskazany numer konta. (Po potrąceniu podatków)
* Holiday allowance 12% 33, 29 Wypłacany w czerwcu przyszłego roku - Popularne "Ferie Penger"
- Pokrywamy zakwaterowanie i wyżywienie na rotacji,
- ryczałt na przelot Polska - Stavanger - Polska = 2.500 NOK / rotacja

Kandydaci posiadający norweski certyfikat branżowy Fagbrev z izolacji, zwolnieni są z obowiązku zdawania praktycznej części site-testu.
Wszelkie certyfikaty branżowe, dokumenty potwierdzające doświadczenie i kompetencje działają na korzyść kandydata ale nie są obowiązkowe.
Formalnie liczy się min 3 lata doświadczenia i angielski na poziomie B1.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Kzagrodka
Oferta pracy Monter izolacji przemysłowych z j. ang Norwegia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 1105 razy | 10-02-2017