Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Monter instalacji przeciwpożarowych

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży montażu instalacji sanitarnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWYCH TYPU SPRINKE´R

Obowiązki:

- Przygotowanie elementów instalacji do montażu;

- Montaż instalacji przeciwpożarowych, tzw. Sprink`erów;

- Montaż instalacji przeciwpożarowych według projektów;

- Przeglądy i konserwacja elementów instalacji.

Wymagania:

- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;

- Doświadczenie przy montażu instalacji sanitarnych (min. 3 lata);

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

- Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych (przynajmniej 1 osoba w ekipie);

- Mile widziana znajomość języka francuskiego;

- Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

- Auto dyspozycyjne na wyjazd (przynajmniej 1 osoba w ekipie).

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową;

- Dodatek żywieniowy (prime panier);

- Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

- Dofinansowane zakwaterowanie;

- Częściowy zwrot kosztów wyjazdu;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i  wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Paryż
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Monter instalacji przeciwpożarowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 521 razy | 02-09-2016