Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Młodszy Specjalista ds.Rekrutacji

Młodszy Specjalista ds.RekrutacjiAgencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy samodzielnej i dynamicznej osoby, która podejmie z nami współpracę na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie Kandydatów dla naszych Klientów
Kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja, spotkania z kandydatami, przygotowywanie raportów)
Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami
Koordynacja przyjazdu osób do pracy
Bieżące monitorowanie potrzeb Klientów
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
Minimum 1-2 lata doświadczenia w agencji pracy tymczasowej (mile widziane doświadczenie w rekrutacji na stanowiska szeregowe, specjalistyczne, administracyjne)
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra organizacja pracy
Samodzielność w działaniu
Komunikatywność, kreatywność, wielozadaniowość, wysoka motywacja do pracy
Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów
Mile widziana znajomość j. angielskiego
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość działania w różnorodnych projektach
Możliwość rozwoju
Pracę w miłej atmosferze
Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon

Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: WB Staffing Sp. z o.o.
Oferta pracy Młodszy Specjalista ds.Rekrutacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 3931 razy | 13-04-2017