Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Młodszy specjalista ds. regulacji dokumentacji medycznej

Młodszy specjalista ds. regulacji dokumentacji medycznejDla naszego Klienta, firmy z zagranicznym kapitałem o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, która posiada w Szczecinie centrum biznesowe, wspierające funkcjonowanie firmy na świecie, poszukujemy obecnie osoby, która chciałaby podjąć pracę na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. regulacji dokumentacji medycznej
Miejsce pracy: Szczecin Centrum

Opis stanowiska:
-wsparcie duńskiego zespołu ds. regulacji dokumentacji medycznej
-realizacja globalnych zadań regulacyjnych, celów bezpieczeństwa biologicznego w odniesieniu do biokompatybilności i bezpieczeństwa chemicznego produktów firmy
- działania realizowane na podstawie Europejskiego rozporządzenia chemicznego (REACH)
i rozporządzenia w sprawie urządzeń medycznych (MDR)
- prowadzenie systemów i baz danych związanych z biokompatybilnością, chemikaliami i kartami charakterystyki produktów
- udział w różnych projektach wskazanych przez kierownictwo
- współpraca podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:
-studia z chemii, inżynierii chemicznej lub pokrewne
- znajomość chemikaliów, klasyfikacji chemicznej i regulacji REACH (będzie dodatkowym atutem)
- zainteresowanie lub doświadczenie w pracy z przepisami chemicznymi i zgodnością chemiczną zgodnie z REACH (będzie dodatkowym atutem)
- silne umiejętności komunikacyjne
- biegła znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość programu Excel

Oferta:
-atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
-stałe zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
-bardzo przyjazną atmosferę pracy
-możliwości rozwoju w strukturach firmy
-pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
-pracę w młodym dynamicznym zespole
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Młodszy specjalista ds. regulacji dokumentacji medycznej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3655 razy | 03-04-2018