Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Mloda para szuka pracy

Mloda para szuka pracyWitam wraz z dziewczyna szukamy pracy w kazdym sektorze najlepiej stalej. ja mam 23lata a dziewczyna 19lat . jestesmy pracowici szybko uczymy sie nowych obowiazkow i zadna ciezka praca nas nie pszestraszy. razem znamy j.angielski komunikatywnie. czekamy na panstwa oferty najlepiej telefonicznie 516640776. pozdrawiamy.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Mloda para szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 730 razy | 05-10-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.