Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Meżczyzna szuka pracy !!!!

Meżczyzna szuka pracy !!!!Witam, mam 28 lat z wykształceniem średnim
Posiadam doświadczenie na koparko-ładowarkach. Cały czas jestem zatrudniony w firmie drogowej. Pracuje obecnie na stanowisku operator rozsciełacza mas bitumicznych. Mam prawo jazdy kat. B, C, C+E i B+E. Z językiem troche będzie problem.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Meżczyzna szuka pracy !!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 815 razy | 02-08-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.