Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Mężczyzna, lat 27 szuka pracy

Mężczyzna, lat 27 szuka pracy Mam 27 lat, wykształcenie średnie z maturą. Znam komunikatywnie język niemiecki i podstawowy angielski. Ostatnie 5 lat pracowałem w Niemczech m.in. rok przy produkcji silników wiatrowych jako uzwajacz i 3 lata w firmie zajmującej się zarządzaniem krajobrazem wykonując prace związane z koszeniem, sadzeniem itp. Prace potwierdzone świadectwami pracy. Podejmę się każdej pracy - energia wiatrowa, budownictwo, przemysł stoczniowy, również prace sezonowe, jako kierowca bądź inne. Mam kurs spawacza (111, 131, 135), niemiecki kurs na wózki widłowe, prawo jazdy (8 lat), auto, bardzo dobra obsługa komputera, również serwis. Szybko się uczę, chętnie podejmę pracę do przyuczenia. Jestem w stanie zorganizować więcej ludzi do pracy.
Pensja:
Lokalizacja: Lębork
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Mężczyzna, lat 27 szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 1852 razy | 08-01-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.