Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Mężczyzna, lat 25 szuka pracy

Mężczyzna, lat 25 szuka pracyMam 25 lat, wykształcenie średnie z maturą. Znam komunikatywnie język niemiecki i podstawowy angielski. Ostatnie 5 lat pracowałem w Niemczech, rok w gastronomi, rok przy produkcji silników wiatrowych jako uzwajacz, 3 lata w firmie zajmującej się zarządzaniem krajobrazem wykonując prace związane z koszeniem, sadzeniem itp. Pracowałem również w Holandii na sezonie przy kwiatach. Prace potwierdzone świadectwami pracy. Podejmę się każdej pracy - energia wiatrowa, budownictwo, przemysł stoczniowy, również prace sezonowe, bądź inne. Mam kurs spawacza 111, 131, 135, prawo jazdy (7 lat), auto, bardzo dobra obsługa komputera, również serwis.
Pensja:
Lokalizacja: Lębork, Trójmiasto (Województwo Pomorskie)
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Mężczyzna, lat 25 szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 2003 razy | 30-07-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.