Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

marek.janowski
marek.janowski
teresa110110
teresa110110
toomaszz
toomaszz
drentwy18
drentwy18
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

Mężczyzna, lat 25 szuka pracy

Mężczyzna, lat 25 szuka pracyMam 25 lat, wykształcenie średnie z maturą. Znam komunikatywnie język niemiecki i podstawowy angielski. Ostatnie 5 lat pracowałem w Niemczech, rok w gastronomi, rok przy produkcji silników wiatrowych jako uzwajacz, 3 lata w firmie zajmującej się zarządzaniem krajobrazem wykonując prace związane z koszeniem, sadzeniem itp. Pracowałem również w Holandii na sezonie przy kwiatach. Prace potwierdzone świadectwami pracy. Podejmę się każdej pracy - energia wiatrowa, budownictwo, przemysł stoczniowy, również prace sezonowe, bądź inne. Mam kurs spawacza 111, 131, 135, prawo jazdy (7 lat), auto, bardzo dobra obsługa komputera, również serwis. Proszę o rozsądne oferty pracy jeśli chodzi o stawkę, nie interesuję mnie podstawowe 8, 50 EUR brutto.
Pensja:
Lokalizacja: Lębork
Firma: Beatles
Kontakt 4u
Adam, 513-445-988
reagtone@wp.pl

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


B | Czytano 1432 razy | 20-07-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.