Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Mechatronik samochodów ciężarowych Niemcy - Mayen

Mechatronik samochodów ciężarowych Niemcy - MayenAgencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : #8222;Sukces firmy zależy od jego pracowników#8221; #8211; zostań jednym z nich!

Mechatronik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Niemcy #8211; Mayen

Opis stanowiska pracy:
- diagnostyka oraz kompleksowa naprawa samochodów ciężarowych
- obsługa urządzeń diagnostycznych
- przebudowa wózków benzynowych, nowych i używanych w 100% elektrycznych
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca
- stawka: 13, 00 euro brutto/H + 40, 00 euro diety dziennej

Wymagania:
- certyfikat wysokiego i/lub niskiego napięcia
- znajomość języka niemieckiego poziom B1
- doświadczenie na w/w stanowisku
- posiadanie prawo jazdy kategorii B
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku #8211; nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku
Pensja:
Lokalizacja: Mayen
Firma:
Oferta pracy Mechatronik samochodów ciężarowych Niemcy - Mayen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

lupapersonal | Czytano 261 razy | 11-01-2021