Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Mechanik w dziale utrzymania ruchu (Sady)

Firma Starsprings to innowacyjne przedsiębiorstwo zaopatrujące rynek w produkty wysokiej jakości - sprężyny i formatki sprężynowe naszej firmy są stosowane w materacach, krzesłach i sofach wielu różnych marek, a także w samochodach ciężarowych produkowanych przez firmy takie jak Volvo i Scania.  Nasza wizja to zdobycie wiodącej pozycji rynkowej w zakresie technologii zapewniających doskonały komfort  siedzenia oraz snu. Podstawowym elementem naszej idei biznesowej jest  produkcja i ciągłe unowocześnianie produktów wysokiej jakości w dobrej cenie. Oferujemy produkty, które mają w pełni spełniać obecne jak i przyszłe oczekiwania naszych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pomocnik mechanika w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Sady koło Poznania

Opis stanowiska:

  • Dbałość o odpowiedni poziom techniczny eksploatowanych  maszyn i urządzeń (usuwanie awarii maszyn i urządzeń),

  • Diagnostyka  maszyn produkcyjnych  zleconych do naprawy bieżącej lub obsługi technicznej,

  • Zgłaszanie potrzeby zakupu odpowiednich części zamiennych i materiałów w formie pisemnego zamówienia wewnętrznego,

  • Sumienne i zgodne z obowiązującą technologią wykonywanie przeglądów, napraw, remontów  maszyn, narzędzi i urządzeń pomocniczych,

  • Udział w modernizacji i usprawnianiu maszyn produkcyjnych,

  • Kontrola stanu sprzętu pod względem jego właściwej eksploatacji przez użytkowników,

  • Systematyczne i sumienne sporządzanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi w Firmie instrukcjami i zarządzeniami,

  • Dbałość o mienie, środki pracy oraz opinię Firmy,

  • Przestrzeganie zasad BHP, dyscypliny pracy i etyki zawodowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki.

  • Umiejętność wyszukiwania usterek maszyn i urządzeń, diagnozowania przyczyn awarii,

  • Inicjatywa w zakresie nowych rozwiązań technicznych dających efekty ekonomiczne,

  • Doskonalenie własnej wiedzy , przekazywanie wiedzy współpracownikom,

  • Rzetelność połączona z umiejętnością planowania, podejmowania decyzji i organizowania pracy własnej, dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • Uprawnienia elektryczne do 1kV,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej firmie.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Pensja:
Lokalizacja: Sady koło Poznania
Firma: MONDI Polska
Oferta pracy Mechanik w dziale utrzymania ruchu (Sady) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4544 razy | 05-12-2015