Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Mechanik Samochodowy szuka pracy

Mechanik Samochodowy szuka pracyWitam szukam pracy jako mechanik samochodowy mam wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie komunikatywnie posługuje się językiem Niemieckim nawet technicznym warsztatowym posiadam prawo jazdy kat.B oraz swój samochód.Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną sumienną i ambitną.Niedawno pracowałem na terenie Bawarii u Niemieckiego handlarza przy naprawie samochodów osobowych, lecz zrezygnowałem bo ta praca była na "czarno" czyli nie legalnie, a pracodawca nie wyrażał chęci zarejestrowania mnie legalnie.Oczekuję poważnych ofert pracy chętnie na stałe. Mój kontakt telefoniczny praktycznie dostępny całą dobę 24h Pozdrawiam.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Mechanik Samochodowy szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1400 razy | 30-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.