Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

Mechanik Samochodowy

Mechanik SamochodowyWitam poszukuję pracy w zawodzie mechanika samochodowego. Mam 28 lat posiadam wykształcenie Średnie techniczne, 10 lat praktyki w zawodzie ostatnie 3 lata pracowałem w jednym z serwisów w Norwegi biegła znajomość j . angielskiego w mowie i piśmie. Jestem osobą samodzielną znającą się na diagnostyce i naprawie pojazdów osobowych wszystkich marek. Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych : WOW, Salus, VAG COM, KTS , AUTO COM. Oraz przyrządów diagnostycznych typu HUNTER 3D czy Quick check.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Mechanik Samochodowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1921 razy | 28-12-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.