Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Mechanik samochodów ciężarowych

Mechanik samochodów ciężarowychPolvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników do sektorów: motoryzacyjnego, logistycznego, budowlanego, technicznego, opiekuńczego oraz służby zdrowia. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Niemiec lub Wielkiej Brytanii to trafiłeś w odpowiednie miejsce!
Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w warsztacie w Szwecji (miejscowość Varberg) jako mechanik ciągników siodłowych i naczep.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- Minimum 40h pracy/tygodniowo możliwość nadgodzin

Nasi konsultanci oferują:
- Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- Opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- Minimum rok doświadczenia jako mechanik ciągników siodłowych i naczep
- Gotowość do szybkiego wyjazdu
- Prawo jazy kat. C+E mile widziane
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV wraz ze zdjęciem na adres kt@polvik.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami#8221;.
Pensja:
Lokalizacja: Varberg
Firma: kacper.polvik
Kontakt
Oferta pracy Mechanik samochodów ciężarowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 931 razy | 06-05-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.