Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Mechanik samochodów ciężarowych

Mechanik samochodów ciężarowychAgencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecka firma z polskimi korzeniami, dzialajaca na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto: #8222;Sukces firmy zalezy od jego pracowników#8221; #8211; zostan jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechanik samochodów ciezarowych

Miejsce pracy: Niemcy - 91126 Schwabach
Nr ref: MECH/DE/2021

Opis stanowiska:
- naprawa samochodów
- obsluga sprzetu diagnostycznego
- badania okresowe i wymiana plynów eksploatacyjnych
- stawka 13, 00 euro brutto/h + 40, 00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (poziom A2)
- doswiadczenie zawodowe
- mile widziane swiadectwo ukonczenia szkoly w zawodzie mechanik

Oferujemy:
- umowe na warunkach niemieckich, która otrzymasz juz przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku #8211; nasi koordynatorzy sluza pomoca 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i swiateczny
- mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych platnych od +25%
- odziez robocza
- platny urlop od 24 dni w roku

Pensja: 13 E/h
Lokalizacja: Schwabach
Firma: Lupapersonal
Oferta pracy Mechanik samochodów ciężarowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

lupapersonal | Czytano 196 razy | 19-04-2021