Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Mechanik naczep samochodów ciężarowych

Mechanik naczep samochodów ciężarowychAgencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii oraz Finlandii, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje mechaników naczep do pracy w warsztatach naprawczych naczep samochodów ciężarowych.
Mechanik naczep samochodów ciężarowych
Wymagania:
- Udokumentowane doświadczenie
- Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- Prawo jazdy kat. C+E mile widziane

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zjazdów do domu
- Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- Minimum 40h pracy / tygodniowo możliwość nadgodzin
- Ubezpieczenie zdrowotne

Nasi konsultanci oferują:
- Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- Opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia
Pensja:
Lokalizacja: Malmo
Firma: Polvik
Kontakt
Oferta pracy Mechanik naczep samochodów ciężarowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1068 razy | 05-02-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.