Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Mechanik

Mechanik

Praca długoterminowa.
Wymagane minimalne 2-letnie doświadczenie jak mechanik lub elektromechanik.
Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Belgii.

Uwaga -zakres prac do ustalenia z kandydatem- posiadamy wiele ofert pracy dla mechaników i elektromechaników na terenie całej Belgii u różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • Uwaga -zakres prac do ustalenia z kandydatem- posiadamy wiele ofert pracy dla mechaników i elektromechaników na terenie całej Belgii u różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.

  • naprawa, utrzymanie i konserwacja systemów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych w samochodów ciężarowych marek Iveco, Volvo, Man i Mercedes,

  • diagnoza oraz szybkie usuwanie usterek,

  • praca z nowymi jak i starszymi modelami ciężarówek,

  • wymiana opon i płynów.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

  • umiejętność samodzielnej diagnozy i usuwania usterek ,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu-Texa Diagnosis,

  • prawo jazdy mile widziane,

  • własne auto-mile widziane,

  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,

  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Belgii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawki od 15,00 do 18,00 EUR brutto/h pracy + dodatek za nadgodziny,

  • 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny,

  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125 EUR,

  • koszt zakwaterowania 65,00 EUR za tydzień.

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Hasselt
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Mechanik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 951 razy | 18-01-2017