Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Mechanik floty naziemnej lotniska, Szwecja

 Mechanik floty naziemnej lotniska, SzwecjaDla naszego szwedzkiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

Mechanik floty naziemnej lotniska
Sztokholm oraz Goteborg

Naprawa floty naziemnej lotniska ze szczególnym uwzględnieniem napraw z zakresu systemow elektrycznych oraz hydraulicznych

Warunki pracy:
- wynagrodzenie: 26.000 #8211; 28.000 Koron szwedzkich/miesiecznie brutto.
- zatrudnienie na szwedzkich warunkach na pełnym etacie
- każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty)
- pomagamy w zakwaterowaniu, w uzyskaniu pozwolenia na pobyt, numeru personalnego oraz otwarciu konta bankowego.
- mechanikom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, którzy nie znają żadnych języków obcych, proponujemy udział w bezpłatnych kursach języka norweskiego. Szkolenie przygotowuje do samodzielnej pracy na norweskim warsztacie (w którym przeważnie pracuje się z samymi Norwegami, dlatego też więc znajomość języka w stopniu przynajmniej podstawowym jest niezbędna).


Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy oraz kilkuletnie, aktualne doświadczenie w zawodzie (najlepiej w autoryzowanych serwisach).
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywna znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego (bądź chęć podjęcia szkolenia z zakresu języka norweskiego).


Mile widziane:
Aplikacje mechaników znajdujących się na terenie Szwecji.


Termin rozpoczęcia pracy:
Rozpatrywany indywidualnie pomiędzy warsztatem, a mechanikiem.

Pensja:
Lokalizacja: Oslo
Firma: Cba
Kontakt
Oferta pracy Mechanik floty naziemnej lotniska, Szwecja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Cba | Czytano 1103 razy | 14-03-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.