Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Mechanik Autobusów

Mechanik AutobusówMechanik Autobusów
Miejsce pracy: Irlandia (Dublin i okolice)

Zakres obowiązków:
- Bieżący serwis i utrzymanie floty przedsiębiorstwa,
- Pełna obsługa techniczna: usuwanie usterek i awarii, diagnostyka komputerowa.
- Podstawowe naprawy elektryczne.

Wymagania:
- Doświadczenie w naprawie autobusów lub samochodów ciężarowych (minimum 2 lata),
- Umiejętność oceny stanu technicznego pojazdu,
- Znajomość układów elektrycznych i umiejętność naprawy / wymiany,
- Doświadczenie pracy w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem,
- Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wykonanej naprawy,
- Wykształcenie kierunkowe z zakresu mechaniki,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferta:
- Oferujemy stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
- Wynagrodzenie w przedziale 16 #8211; 18 euro/h, plus płatne nadgodziny,
- Pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy,
- Szkolenia i wsparcie rozwoju zawodowego,
- Opłacony kurs języka angielskiego,
- Firmowy fundusz emerytalny, dodatkowe benefity pracownicze,
- Pakiet opieki medycznej, Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania,
- Nowy start w Irlandii.
Pensja: 16 - 18 euro brutto za godzinę
Lokalizacja: Dublin
Firma: Globalforce
Oferta pracy Mechanik Autobusów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

| Czytano 1308 razy | 12-07-2017