Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Managerka Restauracji - Kanada

Managerka Restauracji - KanadaIIBC dla swojego klienta w Kanadzie ( Miejscowość : North Battleford, prowincja Saskatchewan, Kanada ) poszukuje osób na stanowisko : Kelnerka ( Szefowa Zmiany, Manager Restauracji ) - Food Service Supervisor.

Wymagania:
- test językowy z angielskiego IELTS z minimalnym wynikiem ( Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4; Speaking 4 )
- udokumentowane referencjami minimum rok doświadczenia jako Supervisor

Obowiązki:
- zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników
- kontakt z dostawcami
- efektywne, prawidłowe planowanie pracy podległemu zespołowi
- współpraca z Szefem Kuchni
- zapewnienie wysokiej jakości usług
- serwowanie potraw i napojów
- przyjmowanie zamówień
- miła i rzetelna obsługa klientów

- Oferta pracy na stałe ( kontrakt na dwa lata z możliwością przedłużenia )
- Zarobki 23 660 CAD rocznie ( około 11 - 13 CAD na godzinę )
- Praca na pełen etat
- Ubezpieczenie zdrowotne ( Saskatchewan Health Insurance )
- 15 dni płatnego urlopu
- możliwość ściągnięcia męża na otwarte pozwolenie o pracę ( Open Work Permit ) umożliwiającym podjęcie pracy u dowolnego pracodawcy

Rozpoczęcie kontraktu po otrzymaniu Pozwolenie o Pracę z Programu Nominacji Prowincji Saskatchewan ( SINP International Skilled Worker Category )

Oferta firmy IIBC:
- przygotowanie dokumentacji dla urzędu ze strony pracodawcy ( Job Approval Letter )
- przygotowanie aplikacji o nominację prowincji Saskatchewan
- po otrzymaniu nominacji przygotowanie aplikacji o pozwolenie o pracę i wylot do Kanady
- pomoc w osiedleniu się na miejscu
- wysłanie aplikacji o pobyt stały w Kanadzie

Dyspozycyjność : maj/czerwiec 2016
Pensja:
Lokalizacja: Saskatchewan
Firma: IIBC
Oferta pracy Managerka Restauracji - Kanada może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 937 razy | 10-03-2016