Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Małżeństwo z okolic Heilbronn potrzebuje wsparcia od 28.02

Małżeństwo z okolic Heilbronn potrzebuje wsparcia od 28.02Panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego chętnie zaprosi do siebie sympatyczne małżeństwo z okolic Heilbronn. Szukamy osoby niepalącej.

Zlecenie rozpocznie się od 28.02.2018. Senior, który potrzebuje wsparcia jest osobą chodzącą, cierpi na chorobę płuc, przez którą szybko się męczy. Pan potrzebuje wsparcia podczas porannego dbania o higienę ciała.

Seniorka jest osobą w pełni sprawną. Małżeństwo mieszka w domu szeregowym z ogrodem.

Dla Opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu na stałym łączu.
Pensja:
Lokalizacja: Heilbronn
Firma: Meavita-24
Kontakt 4u
Prosimy o kontakt telefoniczny osoby zainteresowane szczegółami - 52 325 12 98, 731 217 553, e-mail rm@meavita24.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Meavita-24 | Czytano 350 razy | 19-02-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.