Strona główna >> Francja >> Szukam pracy

Małżeństwo poszukuje pracy

Małżeństwo poszukuje pracyPara pilnie poszukuje pracy za granicami kraju! Nie boimy sie pracy, rozważymy każdą propozycję. Chetnie praca na produkcji. Mężczyzna chetnie podejmie prace w budowlance. Kobieta w opiece, pomoc kuchenna, sprzatanie.

Kobieta lat 31, wyksztalcenie srednie pomaturalne. Pracowalam na produkcji, jako kasjer/sprzedawca, telemarketerka, pokojowka/pomoc kuchenna. Chetnie podajme prace w ktorej mam juz doswiadczenie, jak rowniez moge zajac sie domem, osoba starsza, dzieckiem.

Mezczyzna lat 39, wyksztalcenie zawodowe - piekarz. pracowal na produkcji, elektromonter, magazynier, prace budowlane oraz wykonczeniowe (malarz/szpachlarz).

Obecnie pracujemy i mieszkamy jako gospodarze osrodka wypoczynkowego.

Podejmiemy prace w ktorej mamy juz doswiadczenie jak i odnajdziemy sie w nowej pracy.

Poszukujemy pracy na stale, najchetniej z zakwaterowaniem lub pomoc w relokacji.

Mamy corke w wieku przedszkolnym ktora zabieramy ze soba (prosze nie proponowac pozostawienia dziecka -gdyz nie mamy takiej mozliwosci).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
Ja.poszukuje.pracy@wp.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 492 razy | 21-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ