Strona główna >> Włochy >> Szukam pracy

Malarz z wieloletnim doswiadczeniem - Rzym

Malarz z wieloletnim doswiadczeniem - RzymDobry,
mieszkam we Wloszech od 15lat. Podejme sie kazdej pracy remontowo-budowlanej w okolicach Rzymu. Nie pije, nie pale. Mowie plynnie po wlosku. Posiadam wlasny samochod jak i potrzebny sprzet do wykonywania prac.

Prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny +39 340 9262161
Tomek
Pensja:
Lokalizacja: Rzym
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Malarz z wieloletnim doswiadczeniem - Rzym może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Włochy >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 4323 razy | 02-07-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.