Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Malarz Szpachlarz 2 osoby Team

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16343.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Malarz -Szpachlarz/2 osoby

Opis stanowiska:

  • przygotowanie podłoża do malowania

  • szpachlowanie i gipsowanie

  • renowacja pomieszczeń

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

  • znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy Kat.B mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich

  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec

  • atrakcyjne wynagrodzenie 11 euro brutto/h+dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy (ok.20/21 dni pracy  700-735 euro netto)

  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

Pensja:
Lokalizacja: Regensburg, Stuttgart, Ulm
Firma: BestHill Work
Oferta pracy Malarz Szpachlarz 2 osoby Team może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 403 razy | 10-11-2017