Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

MALARZ

MALARZAgencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

MALARZ

Miejsce pracy: Niemcy #8211; 40474 Dusseldorf
Nr ref: MAL-DUS/DE/2022

Opis stanowiska pracy:
- malowanie drewnianych okien
- usunięcie starej farby i nałożenie nowej
- stawka: 12, 50 euro brutto/h + 40, 00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- brak lęku wysokości
- doświadczenie na w/w stanowisku
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
-AC dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: MAL-DUS/DE/2022
Pensja: 11000-12000 PLN/msc/brutto
Lokalizacja: Niemcy, Dusseldorf
Firma: eurolabora_niemcy
Kontakt 4u
Justyna
tel.kom. +48 730 550 034
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

eurolabora_niemcy | Czytano 258 razy | 29-06-2022