Strona główna >> Dania >> Szukam pracy

Malarz-Budowlaniec

Malarz-BudowlaniecWitam, mam na imię Rafał.Szukam pracy w budownictwie.Ostatnie 8 lat pracowałem w polskich firmach na terenie Danii i Norwegii gdzie remontowaliśmy domki poczynając od demolki po malowanie końcowe.
Z zawodu jestem malarzem (dyplom czeladniczy), zazwyczaj byłem tym punktem w brygadzie który był odpowiedzialny za wykonanie wszelkich prac malarskich od skrobania ścian przez szpachlowanie, szlif ręczny i żyrafami, flizeliny, akryle, malowanie ścian i sufitów wnętrz oraz elewacji.Tych prac zawsze jest najwięcej , ale wykonanie konstrukcji pod płyty k/g, położenie paneli podłogowych, tynku strukturalnego, czy wylewki samopoziomującej nie stanowi dla mnie problemu:)
Szukam pracy w firmie zapewniającej dojazd do pracy i jakieś zakwaterowanie, może być nawet na czarno.
Obecnie przebywam w kraju, ale w razie potrzeby dojadę przewoźnikiem.
Pensja:
Lokalizacja: Kopenchaga
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Malarz-Budowlaniec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Szukam pracy

zdunek276 | Czytano 717 razy | 09-02-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ