Strona główna >> Dania >> Szukam pracy

Malarz-Budowlaniec

Malarz-BudowlaniecWitam, mam na imię Rafał.Szukam pracy w budownictwie, gdzie pracowałem przez ostatnie 10 lat na terenie Danii, Szwecji i Norwegii. Zazwyczaj były to remonty domów od tzw. demolki po malowanie końcowe.Z zawodu jestem malarzem-tapeciarzem z tytułem czeladniczym, posiadam prawo jazdy kat BC. Szukam pracy w firmie która zapewnia dojazd do pracy i zakwaterowanie. Na ten moment przebywam w Polsce, w razie potrzeby dojadę przewoźnikiem pod wskazany adres.
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Kopenchaga
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Malarz-Budowlaniec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Szukam pracy

zdunek276 | Czytano 622 razy | 29-01-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ