Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Malarz 17 euro / h netto

Malarz 17 euro / h nettoMalarz

Zadania:
- prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
- prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
- kładzenie wszelkiego rodzaju tapet

Profil kandydata:
- wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane 3-5 lat)
- prawo jazdy B + samochód
- absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
- komunikatywna znajomość j. Niemieckiego

Oferujemy :
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie od 17 euro/h netto (13, 50 euro/h brutto + 7 euro/h netto dieta )
-pomoc w zakwaterowaniu

Posiadamy też oferty dla osób ze słabszą znajomością języka
Więcej ofert pracy w Niemczech , Holandii oraz Austrii na naszej stronie workonpersonal.pl
Pensja: 17 euro / h
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Oferta pracy Malarz 17 euro / h netto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Work On Personal LTD | Czytano 463 razy | 08-08-2018