Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Magdalena von Bergen-uwaga żąda 30 zł na rezerwacje

Magdalena von Bergen-uwaga żąda 30 zł na rezerwacjeMagdalena von Bergen-żąda 30zł za rezerwację i straszy , że jak zrezygnuję to juz nigdy nie dostanę pracy w HOLANDII.
UWAGA NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Magdalena von Bergen-uwaga żąda 30 zł na rezerwacje może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2735 razy | 08-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.