Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Magazynier/pracownik fizyczny / Hasselt Belgia

Magazynier/pracownik fizyczny / Hasselt BelgiaAgencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Hasselt w Belgii poszukuje obecnie pracowników magazynu.
Obowiązki:
- wyjmowanie/przenoszenie/pakowanie okien samochodowych do skrzyń,
- ręczne układanie okien (okno może ważyć do 17-18 kg),
- praca ze skanerem / wózkiem EPT,
- inne zadania, jeśli jest to wymagane.
Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i / lub niderlandzkim,
- wcześniejsze doświadczenie na produkcji jest zaletą, ale nie jest wymogiem,
- doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym jest zaletą,
- doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień jest zaletą,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,
- własne zakwaterowanie w okolicach Hasselt i własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.
Oferta:
- stabilne zatrudnienie (projekt trwający 5 miesięcy),
- świetne środowisko pracy,
- praca w systemie zmianowym (możliwość pracy w weekendy),
- świadczenia pracownicze, takie jak bony na posiłki i / lub inne dodatki,
- wynagrodzenie 12, 59 euro/h brutto,
- zwrot kosztów podróży.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: magazynier/ Hasselt. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Hasselt
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Magazynier/pracownik fizyczny / Hasselt Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 688 razy | 25-05-2018