Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Canbeg
Canbeg
Krzysiek
Krzysiek
roman
roman
mariuszjackowski
mariuszjackows
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Magazynier w markecie budowlanym

Magazynier w markecie budowlanymEuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie. Tworzy ją zespół pełnych energii profesjonalistów w zakresie doradztwa, rekrutacji i selekcji pracowników. Aktualnie w związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału w Poznaniu, EuropaJOB poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier w markecie budowlanym


Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- rozładunek towaru,
- wykładanie i porządkowanie towaru,
- dbałość o ekspozycje towaru,
- dbałość o czystość na dziale.

Wymagania:
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- solidność, pracowitość i odpowiedzialność,
- doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem,
- mile widziany status ucznia/studenta,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość elastycznego grafiku w przypadku osób uczących się
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EuropaJob
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: krzysztof.zawadzki@europajob.pl z dopiskiem "magazynier - market budowlany" w tytule wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


EuropaJob | Czytano 1072 razy | 14-02-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.