Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Magazynier - umowa o pracę

Magazynier - umowa o pracę Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko:

Pracownik MAGAZYNU w Łężycach koło Rumi

Obowiązki pracy magazyniera dla Panów
Pakowanie detali do kartonów
Wypełnianie i zamykanie kartonów, następnie przenoszenie zamkniętych kartonów na paletę
Zabezpieczanie, bandowanie oraz streczowanie palet z detalami
Pomoc przy rozładunku, sortowaniu, liczeniu detali z dostaw
Kompletacja zamówień przy pomocy skanera

Oczekujemy:
Gotowości do pracy zmianowej
Zdolności manualnych
Punktualności
Sumienności w pracy
Pogodnego nastawienia
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (w przypadku nadgodzin lub pracy w nocy wyższą stawkę zgodnie z kodeksem pracy)
Nowoczesne środowisko pracy #8211; halę oraz sprzęt
Zatrudnienie od zaraz na stałe
Uczciwe wynagrodzenie
Możliwość zdobycia doświadczenia a także rozwoju i awansu w dalszej perspektywie
Jeśli sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą na powyższe stanowisko i chciałbyś podjąć tę pracę, prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl z dopiskiem MG/DO/Ł
Pensja:
Lokalizacja: Łężyce
Firma: Recrew
Oferta pracy Magazynier - umowa o pracę może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 2981 razy | 24-10-2018