Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Magayzn pakowanie również pary

Magayzn pakowanie również paryFirma Top Job 9403 szuka dla niemieckiej firmy pracowników i pracownice- MOGĄ APLIKOWAĆ RÓWNIEŻ PARY- na stanowisko
Pakowacza części samochodowych (do 15 kg- Panie pakują lżejsze części)
Początek pracy od zaraz
Kontrakt będzie trwał 3 lata
Miejsce Pracy: ok. Salzgitter

Wymagania
#8226; dobra kondycja fizyczna
#8226; znajomość w niemieckiego w podstawach ( znajomość liczebników, kolorów, podstawowych słów i polecenia)

Obowiązki
#8226; pakowanie części samochodowych (do 15 kg- Panie pakują lżejsze części)
#8226; praca stojąca
#8226; 3 zmianowa
Oferujemy
#8226; niemiecka umowe o pracę
#8226; niemieckie warunki
#8226; stałą, stabilną pracę
#8226; pełne ubezpieczenie
#8226; organizacje zakwaterowanie- zakwaterowanie płatne 200-300 Euro/miesiac/osoba z pensji
Pensja:
Lokalizacja: Ok. Salzgitter
Firma: Top-Job
Oferta pracy Magayzn pakowanie również pary może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 1052 razy | 27-04-2017