Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Lekarz Medycyny Ratunkowej

Lekarz Medycyny Ratunkowej

A-Team Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.


Do nowoczesnego i dobrze wyposażonego szpitala Peterborough w Wielkiej Brytanii, poszukujemy Lekarzy Medycyny Ratunkowej


 

Lokalizacja: Peterborough, Anglia,  Wielka Brytania


Peterborough City Hospital znajduje się zaledwie 40 min od Londynu. To nowoczesny szpital z 623 łóżkami, znajduje się w nowym budynku, który został zbudowany i wyposażony w listopadzie 2010 roku.


 


Zakres obowiązków:


 - zapewnienie opieki medycznej w szpitalu


-  praca na oddziale ratunkowym


- dbanie o wysoki standard opieki

Wymagania:


- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie


- dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:


- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 30.000 GBP - 50.000 GBP rocznie plus dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie w systemie dyżurowym


- rozwój umiejętności i kariery


- pracę w międzynarodowym zespole


- wsparcie na miejscu w relokacji


- wsparcie w uzyskaniu niezbędnych rejestracji

Więcej informacji na:


 ateamhr.com


Prosimy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)

Pensja:
Lokalizacja: Peterborough
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Lekarz Medycyny Ratunkowej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 524 razy | 22-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.