Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Lekarz Internista Irlandia Północna

Lekarz Internista Irlandia Północna

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji. 


Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Do szpitali w Wielkiej Brytanii  poszukujemy Lekarzy Internistów.


 


Lokalizacja: Północna Irlandia, Wielka Brytania


 


Irlandia Północna jest intensywnie rozwijającym się państwem. Przyciąga przyjaznym nastawieniem mieszkańców, pięknem krajobrazu, wieloma atrakcjami z dziedziny rekreacji, sportu i turystyki.  Posiada jeden z najlepszych systemów edukacji w Wielkiej Brytanii, a lokalne szkoły gwarantują uczniom najlepsze wyniki.


Jest niezwykle komfortowym miejscem do życia, dzięki bliskiej odległości zarówno od Belfastu jak i Dublina (dynamicznie rozwijających się, największych miast).


 


Poszukujemy Lekarzy Internistów/ rodzinnych dla jednego z największych pracodawców w Irlandii Północnej- Southern Trust, który został wytypowany jako jeden z najlepszych szpitali w rankingach w Wielkiej Brytanii.


 

Wymagania:  • Posiadanie dyplomu lekarza

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie

  • Posiadanie rozwiniętych umiejętności komunikacyjne


 


 


 

Oferujemy:  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 41 000 GBP - 80 000 GBP rocznie

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Wsparcie na miejscu w relokacji

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
hrbc.4001607@es-candidate.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 568 razy | 22-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ