Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Lakiernik wozkow widlowych w Belgii

Lakiernik wozkow widlowych w BelgiiWarunki finansowe:

§ Stawka: 13, 70 euro brutto/godz.

§ Bonusy: trzynastka, pieniądze
wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

§ Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125EUR)

§ Płatne świeta

§ Mozliwosc robienia duzo nadgodzin

§ Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (70EUR tygod.)

Zakres obowiązków:

§ Szlifowanie i szpachlowanie powierzchni

§ Czyszczenie i odtłuszczanie elementów

§ Wybór koloru i mieszanie farb

§ Lakierowanie wozkow widlowych i maszyn budowlanych (farba akrylowa)

§ Spawanie MIG-MAG jest traktowane jako plus

Wymagania:

§ Wlasny samochod

§ Komunikatywny angielski lub
niderlandzki

§ Doswiadczenie jako lakiernik

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Lakiernik wozkow widlowych w Belgii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 508 razy | 18-09-2016