Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Lakiernik proszkowy (k/m) - Niemcy

Lakiernik proszkowy (k/m) - NiemcyAgencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:

#9679; Powlekanie proszkowe części ze stali i blachy
#9679; Zawieszanie i przygotowywanie elementów
#9679; Kontrola jakości
#9679; Pakowanie

Oferujemy:

#9679; Atrakcyjne wynagrodzenie według taryfy płac iGZ + dodatki
#9679; Wynagrodzenie od 13, 00 euro brutto za godzinę w zależności od kwalifikacji
#9679; Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
#9679; Różnorodne i odpowiedzialne zadania

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

#9679; Doświadczenia w zakresie lakierowania proszkowego
#9679; Gotowości do pracy zmianowej
#9679; Zdolności do szybkiego przystosowywania się
#9679; Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
#9679; Rzetelności i sumienności
#9679; Zdolności do samodzielnej pracy
#9679; Odpowiedzialnego podejścia do pracy

Pensja: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Firma: CP-Personal
Oferta pracy Lakiernik proszkowy (k/m) - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

CP-Personal | Czytano 1468 razy | 02-06-2020