Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Kucharz oraz serwis sprzątający

Kucharz oraz serwis sprzątającyOpis stanowiska:

- praca w restauracja na campingu w lesie w mieście Beek

- dwa osobne stanowiska:
1) Kucharz: przygotowywanie lunchów, dań oraz deserów.
2) Serwis sprzątający: sprzątanie restauracji, toalet, campingu oraz niekiedy pomoc w kuchni

Wymagania stanowiska:

- doświadczenie minimum 2 lata znajomość

- języka niderlandzkiego na poziomie B1 lub angielskiego na poziomie B2

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

- wynagrodzenie
1) Kucharz: 14#8364; brutto/godz.
2) Serwis sprzątający: 12, 50#8364; brutto/godz.

- kontrakt holenderski.

- pracę w pełnym wymiarze:
1) Kucharz: 40godz/tydzień
2) Serwis sprzątający 32/40 godz/tydzień

- zakwaterowanie płatne 110#8364;/tygodniowo.

- w przypadku własnego samochodu dodatek paliwowy (0, 21ct/km).

- ubezpieczenia zdrowotne (133, 84#8364;/miesiąc).
Pensja: 12-14 brutto/godz.
Lokalizacja:
Firma: JobPoint
Kontakt 4u
a.harnos@job-point.pl
530110201
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

JobPoint | Czytano 156 razy | 06-04-2023