Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Szukam pracy

Kuba i Łukasz Solidna Pomoc od zaraz Zapraszamy

Kuba i Łukasz Solidna Pomoc od zaraz ZapraszamyKuba i Łukasz Solidna Pomoc od zaraz Zapraszamy

Witam nazywam się Kuba mam 19 lat na początku powiem że jestem osobą zorganizowaną sumienną i chętną do zdobywania umiejętności i podwyższania doświadczenia na początku byłbym chętny podjęcia pracy pomocniczej jednak nie ukrywam że interesowało by mnie w niej nie stanie w miejscu lecz rozwijanie się nie posiadam nałogów jestem sprawny fizyczny z ogromnym zapałem do wyjazdu i rozpoczęcia czegoś nowego zależy mi na pracodawcy który podejdzie poważnie do całej tej wiadomości proszę o kontakt telefoniczny pod Nr Tel
Pensja: Do ustalenia
Lokalizacja: Lublin
Firma:
Kontakt 4u
+48518857915
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


jakub1324 | Czytano 804 razy | 07-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ