Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Kto da pracę przy dziecku i pomocy w domu Polce - w Gen

Kto da pracę przy dziecku i pomocy w domu Polce - w GenDoświadczona opiekunka, szuka pracy w rodzinie w Szwajcarii, w Genewie z językiem francuskim. Dyspozycyjna, wykształcona z pedagogicznym podejściem do dzieci. Była opiekunką i wychowawcą 4letniej dziewczynki przez dwa lata we Francji.Kocha dzieci i szuka pracy legalnej. Nie na czarno! Z wynagrodzeniem (od 650 CHF d0 850 CHF) miesięcznie, własnym pokojem, i wyżywieniem. Nie pali papierosów, nie pije alkoholu. Osoba o wysokiej kulturze osobistej, potrafi nauczyć dzieci prac plastycznych. Uczciwa, obowiązkowa i godna zaufania. Szuka pracy na dłuższy czas.Zna Genewę, i pobliskie rejony.Chętnie pomoże rodzinie w pracach domowych. Uczynna i oddana. Godna zaufania. Pragnie biegle nauczyć się języka francuskiego. Pozdrawia wszystkich ludzi dobrej woli!
Pensja: 650 CHF - do 850 CHF
Lokalizacja: Genewa
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Kto da pracę przy dziecku i pomocy w domu Polce - w Gen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 939 razy | 10-08-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.