Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Krawcowa przerobki butiki Unia Europejska

Krawcowa przerobki butiki Unia EuropejskaPoszukujemy Krawcowe do Irlandii do robienia przeróbek poprawek krawieckich w butikach. Mamy tez oferty do fabryk
do szycia odziezy, pokrowców, rękawiczek, spodni. Są też oferty do szycia tapicerki
Wymagamy dobrej organizacji pracy, doświadczenia na stawisku krawcowej, oraz ciągłości w pracy krawcowej, nie jest potrzebny język angielski. Przesyłamy kontrakt dla pracownika. Gwarantujemy pomoc w otwarciu konta w Irlandii oraz pomoc z zakwaterowaniem. Przygotowujemy plan podróży dla pracowników. Nie pobieramy opłat za znalezienie pracy. Zarobki 9.50 Euro na godzinę, pomagamy z zakwaterowaniem zapewniamy pomoc koordynatora polskojęzycznego po stronie irlandzkiej.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Bwmichal
Kontakt 4u
CV bw.michal@wp.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


bwmichal | Czytano 1582 razy | 16-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ