Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Koordynator zleceń z j.niemieckim

Koordynator zleceń z j.niemieckimOpis stanowiska pracy
Specjalista ds. kontraktów z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:
#8226;Aktywne poszukiwanie zleceń, Partnerów biznesowych z branży opiekuńczej na rynku niemieckim
#8226;Mailowa i telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
#8226;Budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym
#8226;Organizacja i koordynacja wyjazdu i pobytu personelu opiekuńczego za granicą
#8226;Kompleksowa obsługa kontraktów
#8226;Współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych działań
#8226;Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami

Wymagania:
#8226;Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
#8226;Doświadczenie na samodzielnym stanowisku (mile widziane w branży opiekuńczej)
#8226;Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
#8226;Komunikatywność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy
#8226;Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
#8226;Asertywność i umiejętności negocjacyjne
#8226;Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
#8226;Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Dołączając do nas zyskujesz:
#8226;Pracę w młodym i sympatycznym zespole oraz wsparcie i pomoc w bieżącej pracy
#8226;Pakiet szkoleń merytorycznych z zakresu opieki nad osobami starszymi
#8226;Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
#8226;Niekorporacyjną atmosferę
#8226;Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet benefitów
#8226;Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EuropaJob
Kontakt 4u
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wyślij swoje CV na adres: opieka@europajob.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

EuropaJob | Czytano 298 razy | 06-06-2022