Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Koordynator (Team leader) z niemieckim 15 euro/h DE

Koordynator (Team leader) z niemieckim  15 euro/h  DEZnasz niemiecki i masz doświadczenie w kierowaniu zespołem jako koordynator/team leader? Ta oferta jest dla Ciebie. Rewelacyjne zarobki są na wyciągnięcie ręki #8211; nie czekaj, aplikuj!

Lokalizacja: Stuttgart DE

Co gwarantujemy?
* Rewelacyjna stawka 15 euro/h
* Mieszkanie tylko 5 km od miejsca pracy płatne 9 euro
*Praca zmianowa 06:00-13:30 i 13:30-21:00
*Gwarantowane minimum 151 godzin pracy w miesiącu
* Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Niemiecka umowa o pracę tymczasową
*Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
*Pracę dla dużej i znanej firmy
*Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami
*Możliwość podpisania umowy bezpośredniej z firmą, w której pracujesz po 9 miesiącach
*Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy

Twoje zadania?
*Zarządzanie zespołem i ich czasem pracy
*Delegowanie zadań
*Kontrola pracy
*Odpowiedzialność i opieka za podległy zespół
*Pomoc przy tłumaczeniu poleceń z języka niemieckiego

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
*dobrze znasz niemiecki
*masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku
* potrafisz rozwiązywać problemy
*umiesz podejmować decyzje w dynamicznym środowisku pracy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Lokalizacja: Stuttgart DE
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Koordynator (Team leader) z niemieckim 15 euro/h DE może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 203 razy | 05-07-2021