Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Kontroler/-ka jakości - rezydent

Kontroler/-ka jakości - rezydent Dla polskiej firmy zajmującej się kontrolą jakości, sortowaniem oraz naprawą komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego , poszukujemy kandydatów do pracy.

Miejsce pracy: Czechy, Tachov

Wymagania
- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Własny samochód
- Dyspozycyjność

Oczekujemy
- Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
- Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- Umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami
- Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Obowiązki
- Codzienny kontakt z klientem oraz dostawcą
- Przeprowadzanie audytów
- Raportowanie
- Kontrola i wstępna selekcja jakości części samochodowych

Oferujemy
- Kompleksowe szkolenie
- Wynagrodzenie: 2400 euro/netto / miesiąc
- Praca dla polskiej firmy w oparciu o umowę zlecenie
- BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV droga mailową,
adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl
Tel: (+) 48 77 44 17 606


W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.#8221;

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.
Pensja:
Lokalizacja: Tachov
Firma: apgrupa
Kontakt
Oferta pracy Kontroler/-ka jakości - rezydent może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 255 razy | 27-05-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.