Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Konserwator urządzeń dźwigowych

Konserwator urządzeń dźwigowych Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
Przeprowadzanie czynności zgodnie z instrukcjami serwisowymi i w zakresie bezpieczeństwa
Przeprowadzenie wizyt serwisowych (pionowa konserwacja, callout i naprawy serwisowe) zgodnie z harmonogramem i limitem czasowym , standardami jakościowymi, przydziałem czasowym i procesami
Efektywne planowanie swojego obciążenia pracą w porozumieniu z kierownikiem serwisu
Precyzyjne i terminowe raportowanie wykonania pracy zgodnie z procedurą
Przyjmowanie natychmiastowych działań na obiekcie w przypadku zidentyfikowania zagrożenia oraz wprowadzenie procedury postępowania w danym przypadku
Terminowe i prawidłowe wykonywanie obowiązków
Realizacja celów wyznaczonych przez przełożonego
Działanie zgodnie z wartościami firmy

Od kandydatów oczekujemy:
Min. wykształcenie min zawodowe, preferowane średnie wykształcenie techniczno-elektroniczne, elektryczne, mechaniczne
min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy konserwacji dźwigów(pionowa konserwacja)
Prawo jazdy kat B
Uprawnienia SEP do 1KV
Uprawnienia UDT lub II grupa
Aktualne badania psychotechniczne
Uprawnienia do pracy na wysokości pow. 3 metrów
Mile widziana obsługa pakietu MS Office
Dokładności oraz precyzyjności podczas wykonywanych czynności
Odpowiedzialności i terminowości Wybranym kandydatom oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki wynagrodzeniowe umowa o pracę, premie Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Grupa Work Service
Oferta pracy Konserwator urządzeń dźwigowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2284 razy | 05-08-2011