Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Konserwator

Konserwator

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego holenderskiego klienta branży automotive, producenta  aut MINI dla BMW poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR ELEKTROTECHNICZNY, Holandia

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś pasjonatem technologii, masz doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej i sterowania maszynami, jesteś otwarty na nowe doświadczeni, zaangażowany i chętny do pracy zespołowej ta oferta jest dla Ciebie!!!

  • Lokalizacja i naprawa usterek na linii produkcyjnej

  • Rejestrowanie usterek według wymaganych kryteriów

  • Składanie propozycji konkretnych napraw/ulepszeń  w oparciu o fachową wiedzę i obserwacje

  • Wdrażanie ulepszeń o akceptacji lub ich modyfikacja

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie elektrotechniki

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu pneumatyki,  mechaniki, elektromechaniki samochodowej oraz inżynierii mechanicznej

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość sterowników PLC (Siemens 7, Melsec)

  • Umiejętność zarówno samodzielnej pracy jak i w zespole

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Link2europe
Oferta pracy Konserwator może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 433 razy | 14-02-2017