Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Komisjonerów, ok Mannheim, bez niem.

Komisjonerów, ok Mannheim, bez niem.Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Komisjonerów do magazynów Edeka

Miejsce Pracy: ok. Heddesheim
Data rozpoczecia: od od zaraz na czas nieokreslony
Pracodawca zatrudni tylko Panów ze względu na charakter pracy
CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 12, 50 Euro brutto/godzina + premia za produktywność
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca #8211; płatne 200 Euro/miesiąc- są to wynajęte mieszkania- pokoje jedno lub dwu-osobowe
Pomoc w załatwieniu formalności
WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie przy komisjonowaniu
Uprawnienia na wózki widłowe atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Komisjonowanie produktów suchych (bez mrożonek, owoców i warzyw- nie ma chłodni) za pomocą elektrycznego wózka- wymagane doświadczenie
Norma zamówień na godzinę to między 160-180 (w zależności od działu)
Pensja: 12,50 Euro brutto
Lokalizacja: ok.Mannheim
Firma: Top-Job
Oferta pracy Komisjonerów, ok Mannheim, bez niem. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 559 razy | 06-10-2020