Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Komisjoner 11.88 euro/h bez wiekówki gwarancja godzin pracy

Komisjoner 11.88 euro/h bez wiekówki  gwarancja godzin pracySzukasz sprawdzonej pracy w międzynarodowej firmie? Z nami znajdziesz zatrudnienie w magazynie jednej z wiodących firm logistycznych na świecie! Nie czekaj dłużej #8211; zobacz, co możesz zyskać.

Miejsce pracy: Eindhoven lub Kampen (Holandia)

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE
Co oferujemy:
-Pracę na pełen etat (pn-pt) na dwie zmiany: 6-15 i 15-24
-Atrakcyjną stawkę godzinową 11.88 euro/h bez wiekówki
-Dodatki płacowe (po 18:00 130% stawki podstawowej, w soboty 150%, niedziele 200%)
-Zakwaterowanie #8211; jeśli potrzebujesz
-Zorganizowany transport do/z pracy lub zwrot kosztów dojazdu
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Szkolenie z obsługi wózka widłowego
-Dostęp do stołówki z tanimi obiadami
-Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
-Umowę o pracę tymczasową
-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
-Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
-Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Twoje zadania:
-praca ze skanerem
-zbieranie zamówień
-pakowanie
-załadunek ciężarówek
-sortowanie paczek
-kontrola jakości
Wymagania:
-Prawo jazdy mile widziane
-Znajomość angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
-Podstawowa umiejętność obsługi komputera, znajomość Excela i Worda
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy: Eindhoven lub Kampen (Holandia)
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Komisjoner 11.88 euro/h bez wiekówki gwarancja godzin pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 171 razy | 03-09-2021